Semih Kılıçsoy 7 Avrupa devini peşine taktı! Transfer kararı: Tüm şartlar zorlanacak

Trendyol Süper Lig’de çıkışa geçmek isteyen Beşiktaş’ta flaş gelişmeler yaşanıyor. Yeni hocası Fernando Santos ile toparlanma sürecine giren siyah beyazlılarda genç yıldız Semih Kılıçsoy, sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştı.

Avrupa’dan da birçok kulübün radarına giren Semih ile ilgili beklenen haber geldi. Genç yıldız için dünyanın dev takımları devreye girdi.

‘TEKLİFLER BAŞLADI’

Beşiktaş’ta Semih Kılıçsoy yükselen performansını Trabzonspor maçında attığı 2 golle devam ettirdi. Yönetici Feyyaz Uçar, Trabzon maçı sonrası “Uzun yıllar Beşiktaş’ta oynar demek istiyorum ama tutabileceğimizi de zannetmiyorum. Teklifler zaten başladı” demişti.

Son 7 maçta 7 gol ve 1 asist yaparak tüm futbol dünyasının dikkatini çeken Semih Kılıçsoy için Avrupa devlerinin şimdiden harekete geçtiği öğrenildi.

DEVLERİN SCOUTLARI DEVREDE

Almanya’dan Dortmund ve Frankfurt, İngiltere’den Arsenal ve Aston Villa, İspanya’dan Atletico Madrid, İtalya’dan da Juventus, Semih için scout ekiplerini görevlendirdi.

DORTMUND SEZON BAŞINDAN BERİ İZLİYOR

Özellikle Dortmund’un, sezon başından beri oyuncuyu izlediği ve bütün şartlarını zorlayacağı, her karşılaşmasına da temsilcisini yollayacağı bildirildi.

DEMİR EGE TIKNAZ DA LİSTELERİNDE

Hatta Dortmund’un Demir Ege Tıknaz’ı da kadrosunda düşündüğü öğrenildi. Demir Ege’yi 2021’de UEFA Gençlik Ligi’ndeki Dortmund-Beşiktaş mücadelesinden sonra takibe aldıkları ama oyuncunun sakatlığı nedeniyle beklemeye geçtikleri, şimdi ise tekrar genç orta sahanın gündemlerinde olduğu aktarıldı.

SEMİH’İN HEDEFİ EURO 2024

Semih Kılıçsoy’un da EURO 2024’te A Milli Takım’da boy göstererek değerini katlayacağını düşündüğü, siyah-beyazlı takıma da maddi olarak daha büyük katkı vermek istediği aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir